Normal view MARC view ISBD view

Sistemet ciklike të transportit

By: Dushi, Minir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 1999Edition: Libri 6.Description: 248 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): Shkencë -- Mjetet e transportit
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 629 DUSHI 1999 (Browse shelf) 1 Available

A.SH.A.K. Botime të veçanta XXXIII : Seksioni i shkencave të Natyrës; Libri 6

Literatura : [247]-248

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës