Normal view MARC view ISBD view

Arkitektura folklorike e rajonit të Prizrenit në shekujt XVIII - XIX

By: Siqeca, Shpresë.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e shkencave dhe e arteve të Kosovës Botime të veçanta CXII seksioni i shkencave shoqërore 2011Description: 243 p. 24 cm.ISBN: 9789951615013.Subject(s): Art -- Arkitektur
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 728.1:39 SIQECA 2011 (Browse shelf) 1 Available

Titulli paralel në gjuhën Shqipe dhe Angleze.
Parathënie : f. 5

Bibliografia : f. 241-243

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës