Normal view MARC view ISBD view

Historia e letërsisë shqipe

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës Akademia e Shkencave e Shqipërisë 2010Description: 264 f. 24 cm.ISBN: 9789951413909.Other title: Materialet e konferencës shkencore, 30-31 Tetor 2009, në Prishtinë.Subject(s): Gjuhësi -- Histori e gramatikës së gjuhës
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-112 HISTORIA 2010 (Browse shelf) 1 Available

Këshilli redaktues: Ali Aliu, Sabri Hamiti, Mehmet Kraja.
Redaktor: Mehmet Kraja, Sekretar i Seksionit të gjuhësisë dhe të letërsisë.

Titulli paralel në gjuhën shqipe dhe angleze.
Bibliografia: 263-264 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës