Normal view MARC view ISBD view

Shkaktimi i dëmit dhe përgjegjësia civile juridike

By: Kadriu, Osman.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Shkup Tringa 2003Description: 200 p. 24 cm.ISBN: 9989571716.Subject(s): Law -- Civile
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 347.515.2 : 349 KADRIU 2003 (Browse shelf) 1 Available

Vështrim i veçantë mbi shkaktimin e dëmit nga ndërprerja e punës dhe e marrëdhënies së punës pa bazë juridike

Literatura 187-195 p.

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës