Your search returned 3 results. Subscribe to this search

|
1. Marketingu në praktikë

by Aliu, Hamit | Çepreganov, Tihomir.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Tringa 2008Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 339.138 ALIU 2008] (1).

2. Shkaktimi i dëmit dhe përgjegjësia civile juridike

by Kadriu, Osman.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Shkup Tringa 2003Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 347.515.2 : 349 KADRIU 2003] (1).

3. Reka e Epërme dhe fshati Kiçinicë = Upper Reka and Kiçinicë village = Горна Река и село Кичинца

by Manojllovski, Branko.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tetovë Tringa Design 2016Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 908 MANOJLLOVSKI 2016] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës