Normal view MARC view ISBD view

Kënaqësia e leximit- Prozë, ese, monografi

By: Aliu, Ali.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë ASHAK 2012Description: 286 p. 24 cm.ISBN: 9789951615075.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritika, interpretimi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-3.09 ALIU, 2012 (Browse shelf) 1 Available

Titulli paralel në gjuhën shqipe dhe angleze

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës