Normal view MARC view ISBD view

Gjumi i tokës

By: Podrimja, Ali.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë 2006Description: 122 p. 21 cm.ISBN: 9789951413442; 9951413447; 9789951413480; 995141348X.Other title: poezi e zgjedhur.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-1 PODRIMJA 2006 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-1 PODRIMJA 2004 Eni vjen prej Çamërie 821.18-1 PODRIMJA 2005 Pikë e zezë në blu 821.18-1 PODRIMJA 2005 Insula nemuririi 821.18-1 PODRIMJA 2006 Gjumi i tokës 821.18-1 PODRIMJA V.2 2013 Vepra 821.18-1 PODRIMJA V.3 2013 Vepra 821.18-1 PODRIMJA V.4 2013 Vepra

Plotnia e gjuhës .../Basri Çapriqi : f. 5-15

Bibliografi e veprave ... : f. 117-119

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës