Normal view MARC view ISBD view

Muza e kujtesës

By: Buzhala, Prend.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Klinë Vorea Ujko 2007Description: 293 p. 20 cm.ISBN: 9951020984.Other title: Homazhe për idealistë, njerëz të letrave dhe dëshmorë.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 BUZHALA 2007 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 BUXHOVISËNDETI 2002 Shënimet e gjon nikollë kazazit 821.18 BUXHOVISHËDETI 2002 Letra për kryeprincin 821.18 BUXHOVIVERA 2004 Vera e fundit e gjin bardhit 821.18 BUZHALA 2007 Muza e kujtesës 821.18 ÇAÇI 1987 V.2 Vepra Letrare 2 821.18 ÇAÇI 1987 V.3 Vepra letrare 3 821.18 ÇAJUPI 1983 V.2 VEPRA 2

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës