Normal view MARC view ISBD view

Jetë kushtuar lirisë

By: Sadiku, Rrahim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rozafa 2002Description: 264 p. ilust. photo 20 cm.Other title: Monografi për Hajrullah Tërpezën.Subject(s): Studime biografike -- Histori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 929 SADIKU 2002 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
929 RUSI 1979 Dëshmi 929 SADIKU 1996 Hasan Kaleshi - Jeta dhe vepra 929 SADIKU 1997 Jehon kënga vallja s'ndalet 929 SADIKU 2002 Jetë kushtuar lirisë 929 SHABANI 2001 Jorgo Bukas 929 SHKA 2005 Shka "Katarina Josipi" 1970-2005 929 SHUKRIU 2000 Gra të shquara shqiptare I

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës