Normal view MARC view ISBD view

Me Mitrushin

By: Kolevica, Petraq.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Toena 1997Description: 93 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Ese Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-4 KOLEVICA 1997 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-4 KARAHODA 1992 Panairi i kufomave 821.18-4 KASTRATI 1998 Komprometimi i çështjes Shqiptare 821.18-4 KLOSI 1991 Refleksione 821.18-4 KOLEVICA 1997 Me Mitrushin 821.18-4 KRITIKË 1971 Kritikë dhe ese 821.18-4 KULLA 2000 Plagët tona 821.18-4 KULLASHI 1994 Ese filozofiko - politike

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës