Normal view MARC view ISBD view

Vepra 3

By: Riza, Selman.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2002Description: 490 p. 24 cm.ISBN: 9951413013.Other title: Botime të veçanta XLIV; Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë; Libri 19.Subject(s): Gjuhësi -- Qytetërimi, Kultura
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18 : 008 RIZA 2002 (Browse shelf) 2 Available

Redaksia: Idriz Ajeti, Besim Bokshi, Rexhep Ismajli.

Titulli paralel në gjuhën angleze.
Parathënie/ Hilmi Agani, Besim Bokshi, Rexhep Ismajli: f. 7-11
Shënime biografike: f. 12
Parathënie: f. 15

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës