Normal view MARC view ISBD view

E drejta ndërkombëtare publike

By: Gruda, Zejnullah.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Autori 2013Description: 666 p. 24 cm.ISBN: 9789951880527.Subject(s): Law -- E drejta ndërkombëtare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 341 GRUDA 2013 (Browse shelf) 1 Available

Botimi i plotësuar dhe i përmirësuar

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës