Normal view MARC view ISBD view

Lexim letrar me pasqyrë të letërsisë

By: Berisha, Latif.
Contributor(s): Shema, Isak.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore KSAK 1988Description: 318 p. Ilust. photo. 24 cm.Other title: Për klasën e parë të arsimit të mesëm të orientuar.Subject(s): Filologji -- Letërsi shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18.82 BERISHA 1988 (Browse shelf) 2 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës