Normal view MARC view ISBD view

Si të shkruajmë ese dhe detyra universitare

By: McMillan, Kathleen.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Qendra për arsim demokratik 2010Description: 260 p. Ilustr. 24 cm.ISBN: 9789928133038.Subject(s): Gjuhësi -- Retorikë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 808.1 MCMILLAN 2010 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
808 Grupi U 2017 Retorika e përgjithshme 808.066 HART 2005 Doing your masters dissertation 808.1 MATO 2011 Arti i të shkruarit 808.1 MCMILLAN 2010 Si të shkruajmë ese dhe detyra universitare 808.1 MIFTARI 2013 Shkrimi akademik 808.1 ZENELI 2005 Shkrim Akademik 808.51 LUCAS 2010 Arti i të folurit publik

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës