Normal view MARC view ISBD view

Përmbledhje e politikave - Të gjithë fëmijët regjistrohen, vijojnë dhe përfundojnë arsimin-

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Kosovë UNICEF 2014Description: 13 tabel. 30 cm.Subject(s): Edukim
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 FËMIJËT 2014 (Browse shelf) 9 Available

Të botuara në: Shqip (6 egzemplarë), Anglisht (3 egzemplarë).

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës