Përmbledhje e politikave - Të gjithë fëmijët regjistrohen, vijojnë dhe përfundojnë arsimin- (Record no. 198)

000 -LEADER
fixed length control field nam a22 7a 4500
003 - CONTROL NUMBER IDENTIFIER
control field OSt
005 - DATE AND TIME OF LATEST TRANSACTION
control field 20170220153117.0
008 - FIXED-LENGTH DATA ELEMENTS--GENERAL INFORMATION
fixed length control field 170220b xxu||||| |||| 00| 0 eng d
040 ## - CATALOGING SOURCE
Transcribing agency AAB
080 ## - UNIVERSAL DECIMAL CLASSIFICATION NUMBER
Universal Decimal Classification number 37
245 ## - TITLE STATEMENT
Title Përmbledhje e politikave - Të gjithë fëmijët regjistrohen, vijojnë dhe përfundojnë arsimin-
260 ## - PUBLICATION, DISTRIBUTION, ETC.
Place of publication, distribution, etc. Kosovë
Name of publisher, distributor, etc. UNICEF
Date of publication, distribution, etc. 2014
300 ## - PHYSICAL DESCRIPTION
Extent 13
Other physical details tabel.
Dimensions 30 cm.
500 ## - GENERAL NOTE
General note Të botuara në: Shqip (6 egzemplarë), Anglisht (3 egzemplarë).
650 #0 - SUBJECT ADDED ENTRY--TOPICAL TERM
9 (RLIN) 126
Topical term or geographic name entry element Edukim
942 ## - ADDED ENTRY ELEMENTS (KOHA)
Source of classification or shelving scheme
Koha item type Book
Holdings
Withdrawn status Lost status Source of classification or shelving scheme Damaged status Not for loan Collection code Permanent Location Current Location Date acquired Full call number Date last seen Copy number Price effective from Koha item type
          Hardcover AAB College Library AAB College Library 2017-02-20 37 FËMIJËT 2014 2017-02-20 9 2017-02-20 Book

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës