Normal view MARC view ISBD view

Rrjedha demokrafike shqiptare

By: Islami, Hivzi.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Pejë Dukagjini 1994Description: 269 p. ilust. photo. 20 cm.Subject(s): Demografi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 314 ISLAM 1994 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
313.9 (497.6) DANI 2001 Dani kriminalistickih nauka 314 (=18 : 496.51) Islami 1990 Kosova dhe shqiptarët - çështje demografike 314 (=18 : 497.6) DRAGA 1994 Shqiptarët në Mal të Zi 314 ISLAM 1994 Rrjedha demokrafike shqiptare 314 KASTRATI 2017 Rezultatet preliminare të regjistrit të diasporës 314.15.045 ISLAMI 2012 Aspekti etnik i migrimeve 314.151.3 BUZHALA 2011 Shqiptarët në turqi

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës