Normal view MARC view ISBD view

Gazetarët dhe zgjedhjet

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Shoqata e Gazetarëve të Kosovës 2001Description: 184 p. +40 p. 20 cm.Subject(s): Publiciteti -- Mardhëniet me publikun
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
659:32, 2001. (Browse shelf) 3 Available

Libri është në dy gjuhë: Shqip dhe Anglisht.-

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës