Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Gazetarët dhe zgjedhjet

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Shoqata e Gazetarëve të Kosovës 2001Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 659:32, 2001.] (1).

2. Të punosh në Radio

by Scaglioni, Alessandra.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë ISHM 2001Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 070:654.1 SKALION I 2001] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës