Normal view MARC view ISBD view

Vepër e qenies dhe e qenësisë sonë

By: Nikë Berisha, Anton.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Shpresa & Faik Konica 2003Description: 343 p. 20 cm.ISBN: 9951406173 ; 9951060471.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 BERISHA VEPER 2003 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 BERISHA 1997 Mbi tri vepra poetike te Zef Skiroit 821.18.09 BERISHA 2002 Vepra 821.18.09 BERISHA ROMAN 2006 Roman i bukurisë së pamort dhe i trishtimit të pashuar 821.18.09 BERISHA VEPER 2003 Vepër e qenies dhe e qenësisë sonë 821.18.09 BIHIKU 1973 Probleme Letrare 821.18.09 BOBI 1982 Sprovimet e Modernitetit 821.18.09 BRAHIMI 1972 Kritika

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës