Normal view MARC view ISBD view

Vepër e qenies dhe e qenësisë sonë

By: Nikë Berisha, Anton.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Shpresa & Faik Konica 2003Description: 343 p. 20 cm.ISBN: 9951406173 ; 9951060471.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë Letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09 BERISHA VEPER 2003 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës