Normal view MARC view ISBD view

Krimi Kompjuterik

By: Vula, Veton G.
Contributor(s): Ademi, Mensut.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2018Edition: Botimi i dytë.Description: 229 p. ilustr. foto color 24 cm.ISBN: 9789951494717.Subject(s): Law -- Krimi kompjuteri
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 343.9 VULA 2018 (Browse shelf) 5 Available

Biografia e autorëve: 296-299 p.
Recenzentë: prof. dr. Ragip Halili; prof. dr. Ismajl Zejneli dhe prof. asoc. dr, Edmond Beqiri

Bibliografia: 259-277 p.
Shtojcë: 281-284 p.
Fjalorë termash kompjuterik: 285-295 p.

Albanian
Hyrje në gjuhën angleze

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës