Normal view MARC view ISBD view

Dallimet në mënyrën sedentare të jetesës në mes të nxënësve aktiv në klube sportive dhe atyre joaktiv të moshës 14-18

By: Popova, Visar | Vehapi, Shemsedin (Mentor).
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2017Description: 70 p. tabela 24 cm.
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Call number Copy number Status Notes Date due
Book Book AAB College Library
POPOVA 2017 SPORT (Browse shelf) 1 Available Tezë masteri

Punim Diplome Master: Fakulteti i Kulturës Fizike dhe sportit

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës