Normal view MARC view ISBD view

Vepra 2

By: Zajmi, Gazmend.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e shkencave dhe e arteve të Kosovës 2001Description: 262 p. 24 cm.Other title: Botime të Veçanta XXXV; Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë ; Libri 10.Subject(s): Law -- Politika e brendshme, Akademitë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 061.12 ZAJMI 2001 (Browse shelf) 1 Available

Mbrojtja dhe trajtimi kushtetues-juridik i gjuhëve të pakicave kombëtare në Evropë midis dy luftërave notërore.
Redaksia: Fehmi Agani, Rexhep Ismajli, Esat Stavileci, Hivzi Islami

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës