Normal view MARC view ISBD view

Gjenocidi i pushtetit serb ndaj shqiptarëve në Kosovë gjatë viteve '90

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2001Description: 190 p. 24 cm.Other title: Sesion shkencor, Prishtinë, 29 qershor 2000.Subject(s): Law -- E drejta ndërkombëtare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 341.485 GJENOCIDI 2001 (Browse shelf) 1 Available

Këshilli redaktues: Mark Krasniqi, Jashar Rexhepagiq, Ekrem Murtezai, Esat Stavileci, Hivzi Islami (redaktor përgjegjës)

Titulli karahasues dhe rezymetë në gjuhën angleze.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës