Normal view MARC view ISBD view

Netët pellazgjike të Karl Reinholdit

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë K&B 2005Description: 463 p. 24 cm.ISBN: 9994371819.Subject(s): Gjuhësi -- Letërsi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18-112 REINHOLD 2005 (Browse shelf) 1 Available

Transkriptuar në alfabetin e sotëm, shpjeguar dhe paisur me fjalorë nga dr. Ardian Klosi.

Tekste të vjetra shqipe të Greqisë mbledhur nga dr. Karl Heinrich Theodor Reinhold prej Patër Vasil Saqelarit e arbëreshësh të tjerë 1850-1860

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës