Normal view MARC view ISBD view

Teoria e zhvillimit ekonomik në socializem

By: Stojanoviq, Radmilla.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mesimore i KSAK 1973Description: 329 p. 24 cm.Subject(s): Ekonomi -- Zhvillimi ekonomik
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-4/3 33 STOJANOVIQ 1960 (Browse shelf) 2 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës