Normal view MARC view ISBD view

Vepra të zgjedhura

By: Asdreni.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i botimeve shkollore i Republikës socialiste të Serbisë 1958Description: 173 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1 ASDRENI 1958 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-1 Provokim - mishmash poezish që s'vlejnë as nji makiato 821.18-1 (082) KUARTET 2004 Kuartet poetik 821.18-1 ABDYLI 2003 Baraspesha e humbur 821.18-1 ASDRENI 1958 Vepra të zgjedhura 821.18-1 BASHOTA 2018 Fjalor i gjuhësisë 821.18-1 BEBETI 2003 Këngë të vjetra popullore nga Isuf Myzyri dhe shqipëria e mesme 821.18-1 BEGU 2007 Tejkalo pritjen

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës