Normal view MARC view ISBD view

Kënga e hapur

By: Vnica, Agim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Albas 2009Description: 222 p. 23 cm.ISBN: 9789989108440.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18.09-1 VINCA 2009 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18(091) HISTORIA 1959 V.2 Letërsia shqipe e rilindjes kombëtare 821.18(091) HISTORIA 1976 Historia e letërsisë shqiptare - Që nga fillimet 821.18(091) HISTORIA 1976 Historia e letersise shqiptare 3 - (Që nga fillimet deri tek lufta nacionalçlirimtare) 821.18.09-1 VINCA 2009 Kënga e hapur 821.18.092 BALA 1970 Jeta e elena gjikës 821.18(092) SPAHIU 2005 Noli : jeta në Amerikë 821.18(092)(047.53) MALIQI 2011 Shembja e Jugosllavisë, Kosova dhe rrëfimet të tjera

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës