Normal view MARC view ISBD view

Bazat e ekonomisë politike

By: Radunoviq, Rajko.
Contributor(s): Angjeliq, Angjelko.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i Tekteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1982Description: 291 p. ilust. table 25 cm.Subject(s): Ekonomi -- Politika ekonomike
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-4/2 338.2 RADUNOVIQ 1982 (Browse shelf) 2 Available

Për klasën III të arsimit të orientuar të degës ekonomiko-komerciale dhe tregtare.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës