Normal view MARC view ISBD view

Filozofia Politike dhe Nacionale Ibrahim Rugova

By: Bytyçi,Enver.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Kristalina -KH 2011Description: 352 p. 21 cm.ISBN: 9789928138002.Subject(s): Diplomaci -- Filozofia Politike dhe Nacionale
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 323.1 Bytyçi 2011 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
323.1 (=18:496.51) Kosumi 2006 Një Vit Vendimtar 323.1 ,1998 Çështja kombëtare dhe vetëdija kritike 323.1 (497.15) Becker 2000 Ëngjëlli i Mostarit 323.1 Bytyçi 2011 Filozofia Politike dhe Nacionale 323.1 DEVAJA 2005 Vitet e Sfidave II 323.1 DRAGOSAVAC 1985 Aspekte aktuale të çështjes kombëtare në Jugosllavi 323.1 HOXHA 1983 Afirmimi i Kombësisë Shqiptare në Jugosllavi

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës