Normal view MARC view ISBD view

Gjergj Kastrioti - Skënderbeu dhe epoka e tij në historigrafinë shqiptare

By: Hadri, Flamur.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti Albanologjik i Prishtinës 1987Description: 155 p. 24 cm.Subject(s): Studime biografike
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 929 HADRI 1987 (Browse shelf) 1 Available

Pasqyra e lëndës 155 p.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës