Normal view MARC view ISBD view

Simpoziumi per Skenderbeun (9-12 maj 1968)

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti Albanologjik i Prishtinës 1969Description: 474 p. 24 cm.Other title: Simpozijum o Skenderbegu.Subject(s): Studime biografike -- Histori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 929 SIMPOZIUMI 1969 (Browse shelf) 1 Available

Libri gjendet në dy gjuhë, në gjuhën shqipe dhe serbe.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës