Normal view MARC view ISBD view

Plagët tona

By: Kulla, Ndriçim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Dija 2000Description: 205 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Ese Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-4 KULLA 2000 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-4 KLOSI 1991 Refleksione 821.18-4 KOLEVICA 1997 Me Mitrushin 821.18-4 KRITIKË 1971 Kritikë dhe ese 821.18-4 KULLA 2000 Plagët tona 821.18-4 KULLASHI 1994 Ese filozofiko - politike 821.18-4 LEPAJA 2000 Ngutja në jetë 821.18-4 MYFTIU 1994 Nen terrorin komunist

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës