Normal view MARC view ISBD view

Pasqyra e planeve dhe e personelit mësimor për vitin 2002-2003

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 2003Description: 424 p. 25 cm.Subject(s): Edukim -- Planprogram
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 378 PAQYRA 2003 (Browse shelf) 2 Available

Botues: Universiteti i Prishtinës. Kryeredaktor: Destan Halimi.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës