Normal view MARC view ISBD view

Fonetika dhe fonologjia e gjuhës shqipe

By: Dodi, Anastas.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Akademia e shkencave e Shqipërisë IGJL 2004Description: 300 p. Ilust. 20 cm.ISBN: 9994365347.Subject(s): Gjuhësi -- Fonetikë dhe fonologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18'34 DODI 2004 (Browse shelf) 1 Available

Ilustrime me fotografi dhe diagrame.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës