Normal view MARC view ISBD view

Mundësi interpretimi

By: Berisha, Anton.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë RILINDJA 1979Description: 149 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Ese Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-4 BERISHA 1979 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-4 ANXHAKU P.1 1997 Njëqind e një trëndafilat e Korçës 821.18-4 BEHLULI 1997 Ese, Kritika, ekspozita 821.18-4 BEQIRI 2000 Liria e leximit 821.18-4 BERISHA 1979 Mundësi interpretimi 821.18-4 BERISHA 2013 Utopia Reale 821.18-4 BOBI 1994 Konteksti i vetëkulturës 821.18-4 ÇOBANI 1999 Miti dhe antimiti fishtjan

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës