Normal view MARC view ISBD view

Kumtesa - Nga konferenca vjetore kombëtare e shkencës " Java e Shkencës 2011

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Tekonologjisë 2011Description: 340 p. Ilustr. 24 cm.ISBN: 9789951160414.Subject(s): Shkencë -- Kumtesa
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 001 KUMTESA 2011 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës