Normal view MARC view ISBD view

E bukura e dheut

By: Berisha, Anton.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1989Description: 166 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-93-31 BERISHA 1989 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-93-2 NEZIRAJ 2009 Tri drama për fëmijë 821.18-93-2 OSMANAJ 2008 Jehu i shkronjave 821.18-93-2 SHUKRIU 1997 Kësulëkuqja e rrokaqiellit - dramë për fëmijë 821.18-93-31 BERISHA 1989 E bukura e dheut 821.18-93-31 BUSHAKA 1990 Çufoja dhe bubi kaçurrel 821.18-93-31 DYSHANTE 1971 Misteri i gjarperit me pende 821.18-93-31 ELSHANI 1996 Ziko dhe vesh shpuari - (Roman për fëmijë)

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës