Normal view MARC view ISBD view

Historia e letërsisë botërore 4

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1986Description: 675 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): Gjuhësi -- Kritikë letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 82 (091) HISTORIA 1986 L.4 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
82 (091) HISTORIA 1984 L.7 Historia e letërsisë botërore 7 82 (091) HISTORIA 1985 L.1 Historia e letërsisë botërore 6 82 (091) HISTORIA 1985 L.2 Historia e letërsisë botërore 2 82 (091) HISTORIA 1986 L.4 Historia e letërsisë botërore 4 82 (091) HISTORIA 1987 L.1 Historia e letërsisë botërore 1 82 (091) LETËRSIA 1966 P.3 Letërsia e huaj - Pjesa III (Realizmi socialist) 82 (091) LETËRSIA 1968 P.1 Letërsia e huaj - Pjesa 1

Letërsia italiane, spanjolle, portugeze, braziliane, kataloneze, baske dhe letërsia në gjuhën ladino : letërsitë hispano - amerikane dhe retoromane : tekstet i shkruan Frano Çale : përkthyes Zejnullah Rrahmani

Albanian, Croatian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës