Normal view MARC view ISBD view

Historia e letërsisë botërore 6

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1985Description: 543 p. ilustr. 24 cm.Subject(s): Gjuhësi -- Kritikë letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 82 (091) HISTORIA 1985 L.1 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
81'85 PECK 2005 The student's guide to writing / : Grammar, punctuation and spelling 82 (091) 1969 P.2 Letërsia e huaj - Pjesa II 82 (091) HISTORIA 1984 L.7 Historia e letërsisë botërore 7 82 (091) HISTORIA 1985 L.1 Historia e letërsisë botërore 6 82 (091) HISTORIA 1985 L.2 Historia e letërsisë botërore 2 82 (091) HISTORIA 1986 L.4 Historia e letërsisë botërore 4 82 (091) HISTORIA 1987 L.1 Historia e letërsisë botërore 1

Letërsia kelte, angleze dhe veriamerikane, letërsitë e tjera të shprehjes gjuhësore angleze dhe letërsitë afrikane : autorë Padrig O’Rin : përkthyes Sulejman Syla

Albanian, Croatian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës