Normal view MARC view ISBD view

Tipat psikologjikë

By: Jung, Carl Gustav.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë UEGEN 2014Description: 495 p. 23 cm.Subject(s): Psikologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Computer Programming 159.923 JUNG 2014 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Computer Programming Close shelf browser
004.0048 MARAJ 2019 Siguria dhe privatësia e të dhënave në internet 159.923 JUNG 2014 Tipat psikologjikë 821.163 ALBAHARI 1990 Fytyra e vdekjes 821.18-32 DANAJ 2000 Xhindet ne kodren e Jakovit 821.18-32 RIZAJ 2017 AMEBA

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës