Normal view MARC view ISBD view

Psikologjia 12

By: Nushi, Pajazit.
Contributor(s): Juniku, Neki | Bërxulli, Dashamir.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri Shkollor 2005Edition: Gjimnazi shkencave shoqërore, gjimnazi i përgjithshëm dhe gjimnazi i gjuhëve.Description: 183 p. foto. 23 cm.ISBN: 995107393X.Subject(s): Psikologji
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 159.9 NUSHI 2005 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës