Normal view MARC view ISBD view

Vepra 2 - Vjersha për mësonjëtoret të para - Parrajsa dhe fjala fluturake; Dëshir' e vërtetë e shqipëtarëvet; Fletore e bektashinjet; Shqipëria

By: Frashëri, Naim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1987Description: 190 p. 19 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-82 FRASHËRI 1978 V-2 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës