Normal view MARC view ISBD view

Naim Frashëri (Jeta dhe idetë)

By: Xholi, Zija.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Naim Frashëri 1962Description: 79 p. 15 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 XHOLI 1962 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 VELO 2002 Zhdukja e "Pashallarëve të kuq" të Ismail Kadaresë 821.18 VINCA 1980 Qasje 821.18 XHAXHIU 1999 Letërsia botërore 1 821.18 XHOLI 1962 Naim Frashëri (Jeta dhe idetë) 821.18 XOXA 1971 Novela 821.18 ZEKOLLI 2010 Proza në letërsinë shqipe për femijë 821.18.01 ÇAPRIQI Mikrostruktura e tekstit

albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës