Normal view MARC view ISBD view

Mësimi i leximit dhe i shkrimit fillestar - Ndihmës metodik për studentët e mësuesit të degës së pedagogjisë dhe për mësuesit e klasës së parë të shkollës fillore

By: Krasniqi, Islam.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri Shkollor 2002Description: 281 ilustr. 24 cm.ISBN: 9951070612; 9951000010.Subject(s): Edukim -- PedagogjiDDC classification: 37
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37 KRASNIQI 2002 (Browse shelf) 1 Available

Indeksi i emrave vetjakë 271-273 p. Literatura 275-280 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës