Normal view MARC view ISBD view

Vepra e Bogdanit 1675-1685

By: Rugova, Ibrahim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Faik Konica 2005Description: 352 p. ilustr. 20 cm.ISBN: 9951061168.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18 RUGOVA 2005 V.8 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18 RUGOVA 2005 V.5 Prekje lirike 821.18 RUGOVA 2005 V.6 Refuzimi estetik 821.18 RUGOVA 2005 V.7 Strategjia e kuptimit 821.18 RUGOVA 2005 V.8 Vepra e Bogdanit 1675-1685 821.18 SEREMBE 1985 V.3 Vepra 3 - Vjersha të tjera nga letërkëmbimi nga dorëshkrimet (faksimile) dokumente (faksimile) bibliografi 821.18 SEREMBE V.4 1985 Vepra 4 - Studime dhe kritikë 821.18 S.FRASHËRI 1978 V.3 Vepra 3 - Fjalë të urta

Fotografia e autorit.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës