Normal view MARC view ISBD view

Letërsia e vjetër dhe e mesjetës

By: Rrahmani, Kujtim.
Contributor(s): Shala, M. Kujtim.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Albas 2004Description: 180 p. ilust. photo 24 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/4 821.18 RRAHMANI 2004 (Browse shelf) 3 Available

Për klasën e 10-të.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës