Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Mësimi i leximit dhe i shkrimit fillestar - Ndihmës metodik për studentët e mësuesit të degës së pedagogjisë dhe për mësuesit e klasës së parë të shkollës fillore

by Krasniqi, Islam.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Libri Shkollor 2002Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 37 KRASNIQI 2002] (1).

2. Bibliografi - e punimeve pedagogjike të botuara në gjuhën shqipe në periodikun pedagogjik 1945-1978

by Krasniqi, Islam.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Prishtinë Bibloteka kombëtare dhe universitare e Kosovës 2007Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 014.3:37 KRASNIQI 2007] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës