Your search returned 2 results. Subscribe to this search

|
1. Miti dhe antimiti fishtjan

by Çobani, Tonin.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: 1999Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18-4 ÇOBANI 1999] (1).

2. Letersia Bashekohore Shqiptare

by Aliu, Ali | Sinani, Shaban | Çapaliku, Stefan | Çobani, Tonin.

Material type: book Book; Format: print ; Literary form: Not fiction Publisher: Tiranë ALB-ASS 2001Availability: Items available for loan: AAB College Library [Call number: 821.18.09 ALIU 2001] (1).

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës